До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Перші вчителі Ковальчук Світлана Володимирівна, Подейко Ірина Вікторівна, Присяжнюк Галина Вікторівна.

Чому саме до нашого ліцею?

Високий рівень навчання: Наш ліцей пропонує високоякісну освіту, яка допоможе вашій дитині розвивати навички та знання.

Досвідчені вчителі: Наші вчителі мають великий досвід роботи з дітьми та знають, як навчати їх ефективно. Вони готові надавати допомогу та підтримку вашій дитині протягом всього навчального процесу.

Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожна дитина є унікальною і має свої потреби та особливості. Тому ми ставимо за мету забезпечити індивідуальний підхід до кожної дитини.

Розвинена інфраструктура: У нашому ліцеї є всі необхідні ресурси для комфортного та результативного навчання, включаючи сучасні класні кімнати, бібліотеку та спортивні зали.

Безпечне оточення: Ми забезпечуємо безпечне оточення для вашої дитини, укриття,нагляд за дітьми на протязі дня та дбайливе ставлення до їх здоров’я та безпеки.

Розвиваючі позаурочні заходи: Ми проводимо різноманітні позаурочні заходи, такі як спортивні змагання, конкурси  та багато іншого. Це допомагає розвивати творчі та соціальні навички вашої дитини.

Офіційно прийом до 1 класу з початку квітня.

Ми запрошуємо до знайомства з ліцеєм та з Вашими вчителями вже сьогодні, а також можете переглянути відео та ознайомитися з ними та їхньою роботою.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *