Про заборону відвідування закладів освіти

Наказ департаменту освіти Житомирської міської ради

1.1 Терміново попередити батьків дітей, які є вихованцями та учнями закладів освіти, але не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, про заборону з 11 лютого 2019 року відвідування дитиною закладу освіти у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації.

1.2 Заборонити з 11 лютого 2019 року відвідування закладу дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень.

1.3 З 11 лютого 2019 року зарахування до заклу освіти проводити за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я.

1.4 Відновлення процесу відвідування вихованцями та учнями закладу освітиздійснювати виключно за наявності довідки закладу охорони здоров’я з висновками лікаря про можливість відвідування дитячого колективу.