День відкритих дверей

16-го грудня 2017року відбувся цікавий та змістовний захід для майбутніх першокласників мікрорайону.

Гостинно зустрів учнів Ліцей № 2, влаштувавши День відкритих дверей. Дошкільнята з батьками оглянули всі приміщення ліцею, їм розповіли про секції та гуртки, що діють на території ліцею. Екскурсія музеєм «Український шлях» ліцею, огляд стендових зразків, спілкування з учнями та екскурсоводами захопили дітей. Наочність у вивченні історії нашої країни дуже важлива в час змін нашої країни.

Всі присутні дошкільнята разом із батьками отримали інформацію про переваги  спортивно-спрямованого навчання, а саме: під час навчання дитина розвиває не тільки свої інтелектуальні здібності, а також підтримує своє фізичне здоров’я.  Найбільше враження на гостей заходу склали вправи та продемонстровані навички учнів ліцею, отримані за програмо спортивної підготовки.

День відкритих дверей у ліцеї № 2 став святом нових починань, підтвердив високу якість освіти на сьогоднішній день.