Розмова на тему: “Кримінальна відповідальність неповнолітніх”

Ювенальний прокурор  Житомирської місцевої прокуратури Грабар Олена Іванівна завітала до учнів 10 класу Ліцею № 2 міста Житомира, аби провести з учнями бесіду на тему “Кримінальна відповідальність неповнолітніх” .

Уже не вперше прокурори нашого міста розповідають  учням  про  відповідальність за вчинення злочинів, сподіваючись, що поширення серед підлітків інформації на цю важливу тему вплине на підвищення свідомості юних мешканців нашого міста та  на зменшення злочинності у дитячому середовищі. Школярам завжди до вподоби спілкування з правоохоронцями в форматі діалогу. З цікавістю вислухавши лектора, діти поставили їм масу запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

В кінці бесіди  школярі були запропоновано відвідати засідання де будуть розглядатись справи неповнолітніх. Було дуже багато охочих, а дехто навіть поросили повторення цієї захопливої лекції.